Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:16
Płocka06:18
Przemyska06:20
Wilanowska06:21
Cebertowicza06:23
Cieszyńskiego06:24
Sikorskiego06:26
Chałubińskiego06:28
Odrzańska06:30
Pohulanka06:31
Śródmieście SKM06:33
Brama Wyżynna06:35
Dworzec Główny
 
06:37
0 min.
 
Brama Oliwska06:392 min.
 
Chodowieckiego06:403 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:414 min.
 
Traugutta06:425 min.
 
Opera Bałtycka06:447 min.
 
Wyspiańskiego06:469 min.
 
Reja06:4710 min.
 
Mickiewicza06:4912 min.
 
Plac Komorowskiego06:5114 min.
 
Legionów06:5215 min.
 
Bajana06:5316 min.
 
Żwirki i Wigury06:5417 min.
 
Jana Pawła II06:5518 min.
 
Startowa06:5619 min.
 
Zaspa06:5720 min.
 
Kołobrzeska06:5821 min.
 
Bora Komorowskiego07:0023 min.
 
Czerwony Dwór07:0225 min.
 
Piastowska07:0326 min.
 
Pomorska07:0528 min.
 
Gospody07:0629 min.
 
Pomorska - Osiedle07:0730 min.
 
Subisława07:0932 min.
 
Opacka07:1134 min.
 
Oliwa07:1437 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy