Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:20
Płocka08:22
Przemyska08:24
Wilanowska08:25
Cebertowicza08:27
Cieszyńskiego08:28
Sikorskiego08:30
Chałubińskiego08:32
Odrzańska08:34
Pohulanka08:35
Śródmieście SKM08:37
Brama Wyżynna08:39
Dworzec Główny
 
08:41
0 min.
 
Brama Oliwska08:432 min.
 
Chodowieckiego08:443 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:454 min.
 
Traugutta08:476 min.
 
Opera Bałtycka08:498 min.
 
Wyspiańskiego08:5211 min.
 
Reja08:5312 min.
 
Mickiewicza08:5514 min.
 
Plac Komorowskiego08:5716 min.
 
Legionów08:5918 min.
 
Bajana09:0019 min.
 
Żwirki i Wigury09:0120 min.
 
Jana Pawła II09:0221 min.
 
Startowa09:0322 min.
 
Zaspa09:0423 min.
 
Kołobrzeska09:0524 min.
 
Bora Komorowskiego09:0726 min.
 
Czerwony Dwór09:0928 min.
 
Piastowska09:1029 min.
 
Pomorska09:1231 min.
 
Osiedle Wejhera09:1332 min.
 
Helska09:1433 min.
 
Jelitkowo09:1534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy