Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska23:21
Płocka23:23
Przemyska23:25
Wilanowska23:26
Cebertowicza23:28
Cieszyńskiego23:29
Sikorskiego23:31
Chałubińskiego23:33
Odrzańska23:35
Pohulanka23:36
Śródmieście SKM23:38
Brama Wyżynna23:40
Dworzec Główny
 
23:42
0 min.
 
Brama Oliwska23:442 min.
 
Chodowieckiego23:453 min.
 
Uniwersytet Medyczny23:464 min.
 
Traugutta23:475 min.
 
Opera Bałtycka23:486 min.
 
Politechnika23:497 min.
 
Miszewskiego23:508 min.
 
Jaśkowa Dolina23:5210 min.
 
Klonowa23:5311 min.
 
Galeria Bałtycka23:5412 min.
 
Wojska Polskiego23:5614 min.
 
Zamenhofa23:5715 min.
 
Zajezdnia23:5816 min.
 
Strzyża PKM23:5917 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy