Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska20:51
Płocka20:53
Przemyska20:55
Wilanowska20:56
Cebertowicza20:58
Cieszyńskiego20:59
Sikorskiego21:01
Chałubińskiego21:03
Odrzańska21:05
Pohulanka21:06
Śródmieście SKM21:08
Brama Wyżynna21:10
Dworzec Główny
 
21:12
0 min.
 
Brama Oliwska21:142 min.
 
Chodowieckiego21:153 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:164 min.
 
Traugutta21:175 min.
 
Opera Bałtycka21:197 min.
 
Politechnika21:208 min.
 
Miszewskiego21:219 min.
 
Jaśkowa Dolina21:2311 min.
 
Klonowa21:2412 min.
 
Galeria Bałtycka21:2614 min.
 
Wojska Polskiego21:2816 min.
 
Zamenhofa21:2917 min.
 
Zajezdnia21:3018 min.
 
Strzyża PKM21:3119 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy