Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:00
Płocka08:02
Przemyska08:04
Wilanowska08:05
Cebertowicza08:07
Cieszyńskiego08:08
Sikorskiego08:10
Chałubińskiego08:12
Odrzańska08:14
Pohulanka08:15
Śródmieście SKM08:17
Brama Wyżynna08:19
Dworzec Główny
 
08:21
0 min.
 
Brama Oliwska08:232 min.
 
Chodowieckiego08:243 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:254 min.
 
Traugutta08:276 min.
 
Opera Bałtycka08:298 min.
 
Wyspiańskiego08:3211 min.
 
Reja08:3312 min.
 
Mickiewicza08:3514 min.
 
Plac Komorowskiego08:3716 min.
 
Legionów08:3918 min.
 
Bajana08:4019 min.
 
Żwirki i Wigury08:4120 min.
 
Jana Pawła II08:4221 min.
 
Startowa08:4322 min.
 
Zaspa08:4423 min.
 
Kołobrzeska08:4524 min.
 
Bora Komorowskiego08:4726 min.
 
Czerwony Dwór08:4928 min.
 
Piastowska08:5029 min.
 
Pomorska08:5231 min.
 
Osiedle Wejhera08:5332 min.
 
Helska08:5433 min.
 
Jelitkowo08:5534 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy