Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska20:46
Płocka20:48
Przemyska20:50
Wilanowska20:51
Cebertowicza20:53
Cieszyńskiego20:54
Sikorskiego20:56
Chałubińskiego20:58
Odrzańska21:00
Pohulanka21:01
Śródmieście SKM21:03
Brama Wyżynna21:05
Dworzec Główny
 
21:07
0 min.
 
Brama Oliwska21:092 min.
 
Chodowieckiego21:103 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:114 min.
 
Traugutta21:125 min.
 
Opera Bałtycka21:147 min.
 
Wyspiańskiego21:169 min.
 
Reja21:1710 min.
 
Mickiewicza21:1912 min.
 
Plac Komorowskiego21:2114 min.
 
Legionów21:2215 min.
 
Bajana21:2316 min.
 
Żwirki i Wigury21:2417 min.
 
Jana Pawła II21:2518 min.
 
Startowa21:2619 min.
 
Zaspa21:2720 min.
 
Kołobrzeska21:2821 min.
 
Bora Komorowskiego21:3023 min.
 
Czerwony Dwór21:3225 min.
 
Piastowska21:3326 min.
 
Pomorska21:3528 min.
 
Gospody21:3629 min.
 
Pomorska - Osiedle21:3730 min.
 
Subisława21:3932 min.
 
Opacka21:4134 min.
 
Oliwa21:4437 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy