Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:42
Płocka18:44
Przemyska18:46
Wilanowska18:47
Cebertowicza18:49
Cieszyńskiego18:50
Sikorskiego18:52
Chałubińskiego18:54
Odrzańska18:56
Pohulanka18:57
Śródmieście SKM18:59
Brama Wyżynna19:01
Dworzec Główny
 
19:03
0 min.
 
Brama Oliwska19:052 min.
 
Chodowieckiego19:063 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:074 min.
 
Traugutta19:085 min.
 
Opera Bałtycka19:107 min.
 
Wyspiańskiego19:1310 min.
 
Reja19:1411 min.
 
Mickiewicza19:1613 min.
 
Plac Komorowskiego19:1815 min.
 
Legionów19:2017 min.
 
Bajana19:2118 min.
 
Żwirki i Wigury19:2219 min.
 
Jana Pawła II19:2320 min.
 
Startowa19:2421 min.
 
Zaspa19:2522 min.
 
Kołobrzeska19:2623 min.
 
Bora Komorowskiego19:2825 min.
 
Czerwony Dwór19:3027 min.
 
Piastowska19:3128 min.
 
Pomorska19:3330 min.
 
Gospody19:3431 min.
 
Pomorska - Osiedle19:3532 min.
 
Subisława19:3734 min.
 
Opacka19:3936 min.
 
Oliwa19:4239 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy