Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:22
Płocka15:24
Przemyska15:26
Wilanowska15:27
Cebertowicza15:29
Cieszyńskiego15:30
Sikorskiego15:32
Chałubińskiego15:34
Odrzańska15:36
Pohulanka15:37
Śródmieście SKM
 
15:39
0 min.
 
Brama Wyżynna15:412 min.
 
Dworzec Główny15:434 min.
 
Brama Oliwska15:456 min.
 
Chodowieckiego15:467 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:478 min.
 
Traugutta15:489 min.
 
Opera Bałtycka15:5011 min.
 
Wyspiańskiego15:5314 min.
 
Reja15:5415 min.
 
Mickiewicza15:5617 min.
 
Plac Komorowskiego15:5819 min.
 
Legionów16:0021 min.
 
Bajana16:0122 min.
 
Żwirki i Wigury16:0223 min.
 
Jana Pawła II16:0324 min.
 
Startowa16:0425 min.
 
Zaspa16:0526 min.
 
Kołobrzeska16:0627 min.
 
Bora Komorowskiego16:0829 min.
 
Czerwony Dwór16:1031 min.
 
Piastowska16:1132 min.
 
Pomorska16:1334 min.
 
Gospody16:1435 min.
 
Pomorska - Osiedle16:1536 min.
 
Subisława16:1738 min.
 
Opacka16:1940 min.
 
Oliwa16:2243 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy