Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:02
Płocka12:04
Przemyska12:06
Wilanowska12:07
Cebertowicza12:09
Cieszyńskiego12:10
Sikorskiego12:12
Chałubińskiego12:14
Odrzańska12:16
Pohulanka12:17
Śródmieście SKM
 
12:19
0 min.
 
Brama Wyżynna12:212 min.
 
Dworzec Główny12:234 min.
 
Brama Oliwska12:256 min.
 
Chodowieckiego12:267 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:278 min.
 
Traugutta12:289 min.
 
Opera Bałtycka12:3011 min.
 
Wyspiańskiego12:3314 min.
 
Reja12:3415 min.
 
Mickiewicza12:3617 min.
 
Plac Komorowskiego12:3819 min.
 
Legionów12:4021 min.
 
Bajana12:4122 min.
 
Żwirki i Wigury12:4223 min.
 
Jana Pawła II12:4324 min.
 
Startowa12:4425 min.
 
Zaspa12:4526 min.
 
Kołobrzeska12:4627 min.
 
Bora Komorowskiego12:4829 min.
 
Czerwony Dwór12:5031 min.
 
Piastowska12:5132 min.
 
Pomorska12:5334 min.
 
Gospody12:5435 min.
 
Pomorska - Osiedle12:5536 min.
 
Subisława12:5738 min.
 
Opacka12:5940 min.
 
Oliwa13:0243 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy