Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:30
Płocka19:32
Przemyska19:34
Wilanowska19:35
Cebertowicza19:37
Cieszyńskiego19:38
Sikorskiego19:40
Chałubińskiego19:42
Odrzańska19:44
Pohulanka19:45
Śródmieście SKM
 
19:47
0 min.
 
Brama Wyżynna19:492 min.
 
Dworzec Główny19:514 min.
 
Brama Oliwska19:536 min.
 
Chodowieckiego19:547 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:558 min.
 
Traugutta19:569 min.
 
Opera Bałtycka19:5811 min.
 
Wyspiańskiego20:0114 min.
 
Reja20:0215 min.
 
Mickiewicza20:0417 min.
 
Plac Komorowskiego20:0619 min.
 
Legionów20:0821 min.
 
Bajana20:0922 min.
 
Żwirki i Wigury20:1023 min.
 
Jana Pawła II20:1124 min.
 
Startowa20:1225 min.
 
Zaspa20:1326 min.
 
Kołobrzeska20:1427 min.
 
Bora Komorowskiego20:1629 min.
 
Czerwony Dwór20:1831 min.
 
Piastowska20:1932 min.
 
Pomorska20:2134 min.
 
Gospody20:2235 min.
 
Pomorska - Osiedle20:2336 min.
 
Subisława20:2538 min.
 
Opacka20:2740 min.
 
Oliwa20:3043 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy