Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:10
Płocka19:12
Przemyska19:14
Wilanowska19:15
Cebertowicza19:17
Cieszyńskiego19:18
Sikorskiego19:20
Chałubińskiego19:22
Odrzańska19:24
Pohulanka19:25
Śródmieście SKM
 
19:27
0 min.
 
Brama Wyżynna19:292 min.
 
Dworzec Główny19:314 min.
 
Brama Oliwska19:336 min.
 
Chodowieckiego19:347 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:358 min.
 
Traugutta19:3710 min.
 
Opera Bałtycka19:3912 min.
 
Wyspiańskiego19:4215 min.
 
Reja19:4316 min.
 
Mickiewicza19:4518 min.
 
Plac Komorowskiego19:4720 min.
 
Legionów19:4922 min.
 
Bajana19:5023 min.
 
Żwirki i Wigury19:5124 min.
 
Jana Pawła II19:5225 min.
 
Startowa19:5326 min.
 
Zaspa19:5427 min.
 
Kołobrzeska19:5528 min.
 
Bora Komorowskiego19:5730 min.
 
Czerwony Dwór19:5932 min.
 
Piastowska20:0033 min.
 
Pomorska20:0235 min.
 
Gospody20:0336 min.
 
Pomorska - Osiedle20:0437 min.
 
Subisława20:0639 min.
 
Opacka20:0841 min.
 
Oliwa20:1144 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy