Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:42
Płocka17:44
Przemyska17:46
Wilanowska17:47
Cebertowicza17:49
Cieszyńskiego17:50
Sikorskiego17:52
Chałubińskiego17:54
Odrzańska17:56
Pohulanka17:57
Śródmieście SKM
 
17:59
0 min.
 
Brama Wyżynna18:012 min.
 
Dworzec Główny18:034 min.
 
Brama Oliwska18:056 min.
 
Chodowieckiego18:067 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:078 min.
 
Traugutta18:0910 min.
 
Opera Bałtycka18:1112 min.
 
Wyspiańskiego18:1415 min.
 
Reja18:1516 min.
 
Mickiewicza18:1718 min.
 
Plac Komorowskiego18:1920 min.
 
Legionów18:2122 min.
 
Bajana18:2223 min.
 
Żwirki i Wigury18:2324 min.
 
Jana Pawła II18:2425 min.
 
Startowa18:2526 min.
 
Zaspa18:2627 min.
 
Kołobrzeska18:2728 min.
 
Bora Komorowskiego18:2930 min.
 
Czerwony Dwór18:3132 min.
 
Piastowska18:3233 min.
 
Pomorska18:3435 min.
 
Gospody18:3536 min.
 
Pomorska - Osiedle18:3637 min.
 
Subisława18:3839 min.
 
Opacka18:4041 min.
 
Oliwa18:4243 min.
 
Obrońców Westerplatte18:4344 min.
 
Derdowskiego18:4445 min.
 
Tetmajera18:4546 min.
 
Bażyńskiego18:4647 min.
 
Uniwersytet18:4748 min.
 
Strzyża PKM18:4950 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy