Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska20:46
Płocka20:48
Przemyska20:50
Wilanowska20:51
Cebertowicza20:53
Cieszyńskiego20:54
Sikorskiego20:56
Chałubińskiego20:58
Odrzańska21:00
Pohulanka21:01
Śródmieście SKM
 
21:03
0 min.
 
Brama Wyżynna21:052 min.
 
Dworzec Główny21:074 min.
 
Brama Oliwska21:096 min.
 
Chodowieckiego21:107 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:118 min.
 
Traugutta21:129 min.
 
Opera Bałtycka21:1411 min.
 
Wyspiańskiego21:1613 min.
 
Reja21:1714 min.
 
Mickiewicza21:1916 min.
 
Plac Komorowskiego21:2118 min.
 
Legionów21:2219 min.
 
Bajana21:2320 min.
 
Żwirki i Wigury21:2421 min.
 
Jana Pawła II21:2522 min.
 
Startowa21:2623 min.
 
Zaspa21:2724 min.
 
Kołobrzeska21:2825 min.
 
Bora Komorowskiego21:3027 min.
 
Czerwony Dwór21:3229 min.
 
Piastowska21:3330 min.
 
Pomorska21:3532 min.
 
Gospody21:3633 min.
 
Pomorska - Osiedle21:3734 min.
 
Subisława21:3936 min.
 
Opacka21:4138 min.
 
Oliwa21:4441 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy