Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska23:21
Płocka23:23
Przemyska23:25
Wilanowska23:26
Cebertowicza23:28
Cieszyńskiego23:29
Sikorskiego23:31
Chałubińskiego23:33
Odrzańska23:35
Pohulanka23:36
Śródmieście SKM
 
23:38
0 min.
 
Brama Wyżynna23:402 min.
 
Dworzec Główny23:424 min.
 
Brama Oliwska23:446 min.
 
Chodowieckiego23:457 min.
 
Uniwersytet Medyczny23:468 min.
 
Traugutta23:479 min.
 
Opera Bałtycka23:4810 min.
 
Politechnika23:4911 min.
 
Miszewskiego23:5012 min.
 
Jaśkowa Dolina23:5214 min.
 
Klonowa23:5315 min.
 
Galeria Bałtycka23:5416 min.
 
Wojska Polskiego23:5618 min.
 
Zamenhofa23:5719 min.
 
Zajezdnia23:5820 min.
 
Strzyża PKM23:5921 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy