Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   315   512   606   622   658   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   
Dni powszednie
Kiełpinek PKM16:05
Kiełpinek (n/ż)16:07
Szczęśliwa16:08
Karczemki16:13
Gostyńska Szpital (n/ż)16:14
Otomińska16:15
Kiełpino - Szkoła16:16
Łapińska16:17
Kiełpino Górne (Węsierska)16:18
Łapińska16:19
Kiełpino Górne (Lipuska)
 
16:20
Kiełpino - Szkoła– 16:21
Otomińska– 16:22
Gostyńska Szpital (n/ż)– 16:23
Karczemki– 16:25
Karczemki Szkoła– 16:26
Maciejkowa (n/ż)– 16:27
Św. Brata Alberta (n/ż)– 16:28
Montażystów– 16:30
Fundamentowa (n/ż)– 16:31
Transportowców– 16:33
Nowatorów– 16:35
Kokoszki - Poczta– 16:36