Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T8   100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   574   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Soboty
Oliwa PKP13:23
Beniowskiego (n/ż)13:24
Bora Komorowskiego13:26
Chłopska13:27
Obrońców Wybrzeża13:28
Przymorze Wielkie13:29
Czarny Dwór13:31
Zaspa - Szpital13:33
Leszczyńskich13:34
Rzeczypospolitej13:35
Pilotów13:37
Zaspa SKM13:39
SDO "Złota Jesień" (n/ż)13:39
Rozstaje13:41
Kilińskiego13:43
Galeria Bałtycka13:46
Jaśkowa Dolina13:49
Sobótki (n/ż)13:50
Na Wzgórzu13:51
Falista (n/ż)13:52
Strzelnica (n/ż)13:53
Dobrowolskiego13:55
Piecewska13:56
Warneńska13:57
Budapesztańska13:59
Migowo
 
14:00
Wołkowyska– 14:01
Zacna– 14:03
Staw Wróbla– 14:04
Jasieńska– 14:05
Jasień PKM– 14:06