Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T8   100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   574   606   622   658   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Dni powszednie
Oliwa PKP07:19
Beniowskiego (n/ż)07:20
Bora Komorowskiego07:22
Chłopska07:23
Obrońców Wybrzeża07:25
Przymorze Wielkie07:27
Czarny Dwór07:31
Zaspa - Szpital07:33
Leszczyńskich07:35
Rzeczypospolitej07:36
Pilotów07:38
Zaspa SKM07:40
SDO "Złota Jesień" (n/ż)07:41
Rozstaje07:43
Kilińskiego07:45
Galeria Bałtycka07:49
Jaśkowa Dolina07:52
Sobótki (n/ż)07:54
Na Wzgórzu
 
07:55
Falista (n/ż)– 07:56
Strzelnica (n/ż)– 07:57
Dobrowolskiego– 07:59
Piecewska– 08:00
Warneńska– 08:02
Budapesztańska– 08:04
Migowo– 08:05
Wołkowyska– 08:06
Zacna– 08:08
Staw Wróbla– 08:09
Jasieńska– 08:10
Jasień PKM– 08:12