Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   262   267   268   269   283   295   315   512   574   606   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Dni powszednie
Jasień PKM14:29
Jasieńska14:31
Staw Wróbla14:32
Zacna14:33
Wołkowyska14:35
Migowo14:36
Budapesztańska14:37
Warneńska14:39
Piecewska14:41
Dobrowolskiego14:42
Piecki Wileńska14:44
Strzelnica (n/ż)14:46
Falista (n/ż)14:47
Na Wzgórzu14:49
Sobótki (n/ż)14:51
Dmowskiego14:54
Galeria Bałtycka14:57
Kilińskiego15:00
Rozstaje15:03
Skarżyńskiego15:04
Zaspa SKM15:06
Dywizjonu 30315:08
Rzeczypospolitej15:09
Leszczyńskich15:10
Zaspa - Szpital15:12
Czarny Dwór15:15
Przymorze Wielkie
 
15:17
Obrońców Wybrzeża– 15:18
Bora Komorowskiego– 15:20
Beniowskiego (n/ż)– 15:22
Oliwa PKP– 15:23