Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T8   100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   574   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Dni powszednie
Sopot Kamienny Potok SKM13:00
Sopot Wejherowska13:02
Sopot Malczewskiego13:03
Sopot Uniwersytet Gdański13:05
Sopot Sikorskiego13:06
Sopot Wybickiego13:07
Sopot Kochanowskiego13:08
Sopot Reja13:11
Sopot 3 Maja13:12
Sopot Władysława IV13:14
Sopot Łokietka (n/ż)13:15
Sopot Ergo Arena  13:17
Nadwodna13:20
Górskiego13:21
Opacka (n/ż)13:22
Oliwa Pętla Tramwajowa
 
13:23
Hala "Olivia"– 13:25
Biblioteka Główna UG– 13:27
Abrahama– 13:29
Wojska Polskiego– 13:31
Galeria Bałtycka– 13:34
Zabytkowa– 13:35
Srebrzysko– 13:37
Trawki (n/ż)– 13:38
Potokowa– 13:40
Słowackiego - Działki (n/ż)– 13:41
Harfowa– 13:45
Agrarna– 13:47
Astronautów– 13:48
Szybowcowa– 13:50
Firoga (n/ż)– 13:51
Terminal - Cargo (n/ż)– 13:52
Port Lotniczy– 13:54