Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   315   512   606   622   658   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   
Dni powszednie
Sopot Kamienny Potok SKM10:00
Sopot Wejherowska10:02
Sopot Malczewskiego10:03
Sopot Uniwersytet Gdański10:05
Sopot Sikorskiego10:06
Sopot Wybickiego10:07
Sopot Kochanowskiego10:08
Sopot Reja10:10
Sopot 3 Maja10:11
Sopot Władysława IV10:13
Sopot Łokietka (n/ż)10:14
Sopot Ergo Arena  10:16
Nadwodna10:19
Górskiego10:20
Opacka (n/ż)10:21
Oliwa Pętla Tramwajowa
 
10:22
Hala "Olivia"– 10:24
Biblioteka Główna UG– 10:26
Abrahama– 10:27
Wojska Polskiego– 10:29
Galeria Bałtycka– 10:31
Zabytkowa– 10:32
Srebrzysko– 10:34
Trawki (n/ż)– 10:35
Potokowa– 10:37
Słowackiego - Działki (n/ż)– 10:38
Harfowa– 10:42
Agrarna– 10:44
Astronautów– 10:45
Szybowcowa– 10:47
Firoga (n/ż)– 10:48
Terminal - Cargo (n/ż)– 10:49
Port Lotniczy– 10:51