Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   63   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   269   283   295   315   512   606   622   658   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   
Soboty, niedziele i święta
Sopot Kamienny Potok SKM20:55
Sopot Wejherowska20:57
Sopot Malczewskiego20:58
Sopot Uniwersytet Gdański21:00
Sopot Sikorskiego21:01
Sopot Wybickiego21:02
Sopot Kochanowskiego21:03
Sopot Reja21:05
Sopot 3 Maja21:06
Sopot Władysława IV21:07
Sopot Polna (n/ż)21:09
Sopot Łokietka (n/ż)21:10
Sopot Ergo Arena  21:11
Nadwodna21:13
Górskiego21:14
Opacka (n/ż)21:15
Oliwa Pętla Tramwajowa21:17
Hala "Olivia"21:19
Biblioteka Główna UG21:20
Abrahama21:21
Wojska Polskiego21:23
Galeria Bałtycka21:24
Zabytkowa
 
21:25
Srebrzysko– 21:26
Trawki (n/ż)– 21:27
Potokowa– 21:28
Słowackiego - Działki (n/ż)– 21:30
Harfowa– 21:33
Agrarna– 21:35
Astronautów– 21:36
Szybowcowa– 21:38
Firoga (n/ż)– 21:39
Terminal - Cargo (n/ż)– 21:40
Port Lotniczy– 21:42