Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   63   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   269   283   295   315   512   606   622   658   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   
Soboty, niedziele i święta
Sopot Kamienny Potok SKM19:55
Sopot Wejherowska19:57
Sopot Malczewskiego19:58
Sopot Uniwersytet Gdański20:00
Sopot Sikorskiego20:01
Sopot Wybickiego20:02
Sopot Kochanowskiego20:03
Sopot Reja20:05
Sopot 3 Maja20:06
Sopot Władysława IV20:07
Sopot Polna (n/ż)20:09
Sopot Łokietka (n/ż)20:10
Sopot Ergo Arena  20:11
Nadwodna20:13
Górskiego20:14
Opacka (n/ż)20:15
Oliwa Pętla Tramwajowa20:17
Hala "Olivia"20:19
Biblioteka Główna UG20:20
Abrahama20:21
Wojska Polskiego20:23
Galeria Bałtycka20:24
Zabytkowa
 
20:25
Srebrzysko– 20:26
Trawki (n/ż)– 20:27
Potokowa– 20:28
Słowackiego - Działki (n/ż)– 20:30
Harfowa– 20:33
Agrarna– 20:35
Astronautów– 20:36
Szybowcowa– 20:38
Firoga (n/ż)– 20:39
Terminal - Cargo (n/ż)– 20:40
Port Lotniczy– 20:42