Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T8   100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   315   512   574   606   622   658   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   
Soboty, niedziele i święta
Sopot Kamienny Potok SKM16:55
Sopot Wejherowska16:57
Sopot Malczewskiego16:58
Sopot Uniwersytet Gdański17:00
Sopot Sikorskiego17:01
Sopot Wybickiego17:02
Sopot Kochanowskiego17:03
Sopot Reja17:05
Sopot 3 Maja17:06
Sopot Władysława IV17:07
Sopot Polna (n/ż)17:09
Sopot Łokietka (n/ż)17:10
Sopot Ergo Arena  17:11
Nadwodna17:13
Górskiego17:15
Opacka (n/ż)17:17
Oliwa Pętla Tramwajowa17:19
Hala "Olivia"17:21
Biblioteka Główna UG17:22
Abrahama17:23
Wojska Polskiego17:25
Galeria Bałtycka17:27
Zabytkowa
 
17:28
Srebrzysko– 17:29
Trawki (n/ż)– 17:30
Potokowa– 17:31
Słowackiego - Działki (n/ż)– 17:33
Harfowa– 17:37
Agrarna– 17:39
Astronautów– 17:40
Szybowcowa– 17:42
Firoga (n/ż)– 17:43
Terminal - Cargo (n/ż)– 17:44
Port Lotniczy– 17:46