Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   262   267   268   269   283   295   315   512   574   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Dni powszednie
Jelitkowo Kapliczna12:42
Tysiąclecia12:44
Piastowska12:45
Poznańska (n/ż)12:46
Droszyńskiego12:47
Oliwa Pętla Tramwajowa12:50
Cystersów12:53
Cmentarz Oliwski12:55
Sarnia
 
12:56
Bobrowa (n/ż)– 12:57
Sopot Kasztanowa– 12:59
Sopot Smolna (n/ż)– 13:00
Sopot Reja– 13:01
Sopot 3 Maja– 13:02
Sopot PKP - Marynarzy– 13:04
Sopot Sikorskiego– 13:07
Sopot Uniwersytet Gdański– 13:08
Sopot Okrężna (n/ż)– 13:10
Sopot 23 Marca (n/ż)– 13:11
Sopot Osiedle Przylesie– 13:12