Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T8   100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   574   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Niedziele i święta
Wrzeszcz PKP19:56
Jaśkowa Dolina19:59
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk20:01
Opera Bałtycka20:02
Centrum Onkologii (n/ż)20:03
Uniwersytet Medyczny20:04
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne20:05
Smoluchowskiego20:06
Centrum Medycyny Inwazyjnej20:07
Szpital Zakaźny20:09
Jarowa20:11
Pomorskie Szkoły Rzemiosł20:12
Cygańska Góra20:15
Nad Jarem
 
20:16
Suchanino– 20:17
Otwarta– 20:18
Kurpińskiego– 20:19
Park Naukowo - Technologiczny– 20:20
Nowolipie (n/ż)– 20:22
Emaus– 20:24
Cmentarz Łostowicki– 20:26
Wilanowska– 20:28
Przemyska– 20:29
Kielecka– 20:30
Ujeścisko– 20:32
Lawendowe Wzgórze– 20:36
Leszczynowa– 20:37
Szadółki– 20:38
Przywidzka– 20:40
Czermińskiego– 20:42
Rębowo– 20:43
Baśniowa– 20:44
Jaworzniaków– 20:45