Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   63   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   269   283   295   315   512   606   622   658   918   ZHP   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]    Nocne tramwaje »  [ N0   ]   
Dni powszednie
Wrzeszcz PKP07:38
Jaśkowa Dolina07:41
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk07:44
Opera Bałtycka07:45
Centrum Onkologii (n/ż)07:46
Uniwersytet Medyczny07:47
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne07:48
Smoluchowskiego07:49
Centrum Medycyny Inwazyjnej07:50
Szpital Zakaźny07:52
Jarowa07:56
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:57
Schumana07:58
Schuberta07:59
Kurpińskiego08:01
Otwarta08:02
Suchanino08:03
Nad Jarem08:04
Cygańska Góra08:05
Focha (n/ż)08:06
Płowce
 
08:07
Bema– 08:08
Urząd Miejski– 08:10
Hucisko– 08:12
Dworzec Główny– 08:14