Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   315   512   574   606   622   658   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   
Dni powszednie
Wrzeszcz PKP11:54
Jaśkowa Dolina11:57
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk11:59
Opera Bałtycka12:00
Centrum Onkologii (n/ż)12:01
Uniwersytet Medyczny12:02
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne12:03
Smoluchowskiego12:04
Centrum Medycyny Inwazyjnej12:05
Szpital Zakaźny12:07
Jarowa12:09
Pomorskie Szkoły Rzemiosł12:10
Schumana12:11
Schuberta12:12
Kurpińskiego12:14
Otwarta12:15
Suchanino12:16
Nad Jarem12:17
Cygańska Góra12:18
Focha (n/ż)12:19
Płowce
 
12:20
Bema– 12:21
Urząd Miejski– 12:23
Hucisko– 12:25
Dworzec Główny– 12:27