Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   262   267   268   269   283   295   315   512   574   912   986   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Dni powszednie
Wrzeszcz PKP08:40
Jaśkowa Dolina08:43
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk08:45
Opera Bałtycka08:46
Centrum Onkologii (n/ż)08:47
Uniwersytet Medyczny08:48
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne08:49
Smoluchowskiego08:50
Centrum Medycyny Inwazyjnej08:51
Szpital Zakaźny08:53
Jarowa08:56
Pomorskie Szkoły Rzemiosł08:57
Schumana08:58
Schuberta08:59
Kurpińskiego09:01
Otwarta
 
09:02
Suchanino– 09:03
Nad Jarem– 09:04
Cygańska Góra– 09:05
Focha (n/ż)– 09:06
Płowce– 09:07
Bema– 09:08
Urząd Miejski– 09:10
Hucisko– 09:12
Dworzec Główny– 09:14