Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   262   267   268   269   283   295   315   512   574   912   986   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Soboty, niedziele i święta
Wały Piastowskie19:58
Dworzec Główny20:00
Brama Wyżynna20:02
Żabi Kruk20:04
Chmielna (n/ż)20:05
Akademia Muzyczna20:06
Brama Żuławska20:07
Mostek20:08
Miałki Szlak (n/ż)20:09
Węzeł Elbląska (n/ż)20:10
Błonia20:11
Tarcice20:12
Michałki (n/ż)20:14
Rafineria  20:15
Przejazdowo Dobrowo20:17
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)20:19
Przejazdowo Jesionowa20:20
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)20:21
Bogatka III (n/ż)20:22
Bogatka II20:24
Bogatka I (n/ż)20:25
Wiślinka Szkolna20:27
Wiślinka Piaskowa (n/ż)20:29
Wiślinka Most (n/ż)20:30
Sobieszewo Wyspa  20:32
Falowa (n/ż)20:33
Kanałowa (n/ż)20:34
Turystyczna (n/ż)20:36
Forsycji (n/ż)20:36
Pole Namiotowe (n/ż)20:37
Lazurowa20:38
Orlinki (n/ż)20:39
Kwiatowa20:40
Boguckiego (n/ż)20:41
Trałowa - Szkoła20:42
Kempingowa20:43
Węgorzowa20:44
Przystań
 
20:45
Świbnieńska I (n/ż)– 20:46
Świbnieńska II (n/ż)– 20:46
Uzdrowiskowa (n/ż)– 20:47
Świbnieńska III– 20:49
Przegalińska (n/ż)– 20:50
Przegalina– 20:51