Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   262   267   268   269   283   295   315   512   574   912   986   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Soboty, niedziele i święta
Wały Piastowskie14:34
Dworzec Główny14:36
Brama Wyżynna14:39
Żabi Kruk14:41
Chmielna (n/ż)14:42
Akademia Muzyczna14:43
Brama Żuławska14:44
Mostek14:45
Miałki Szlak (n/ż)14:46
Węzeł Elbląska (n/ż)14:47
Błonia14:48
Tarcice14:49
Michałki (n/ż)14:51
Rafineria  14:52
Przejazdowo Dobrowo14:54
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)14:56
Przejazdowo Jesionowa14:57
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)14:58
Bogatka III (n/ż)14:59
Bogatka II15:01
Bogatka I (n/ż)15:02
Wiślinka Szkolna15:04
Wiślinka Piaskowa (n/ż)15:07
Wiślinka Most (n/ż)15:08
Sobieszewo Wyspa  15:10
Falowa (n/ż)15:11
Kanałowa (n/ż)15:12
Turystyczna (n/ż)15:14
Forsycji (n/ż)15:14
Pole Namiotowe (n/ż)15:15
Lazurowa15:16
Orlinki (n/ż)15:17
Kwiatowa15:18
Boguckiego (n/ż)15:19
Trałowa - Szkoła15:20
Kempingowa15:21
Węgorzowa15:22
Przystań
 
15:23
Świbnieńska I (n/ż)– 15:24
Świbnieńska II (n/ż)– 15:24
Uzdrowiskowa (n/ż)– 15:25
Świbnieńska III– 15:27
Przegalińska (n/ż)– 15:29
Przegalina– 15:30