Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   262   267   268   269   283   295   315   512   574   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Dni powszednie
Wały Piastowskie19:14
Dworzec Główny19:16
Brama Wyżynna19:18
Żabi Kruk19:20
Chmielna (n/ż)19:21
Akademia Muzyczna19:22
Brama Żuławska19:23
Mostek19:24
Miałki Szlak (n/ż)19:25
Węzeł Elbląska (n/ż)19:26
Błonia19:27
Tarcice19:28
Michałki (n/ż)19:30
Rafineria  19:31
Przejazdowo Dobrowo19:33
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)19:35
Przejazdowo Jesionowa19:36
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)19:37
Bogatka III (n/ż)19:38
Bogatka II19:40
Bogatka I (n/ż)19:41
Wiślinka Szkolna19:43
Wiślinka Piaskowa (n/ż)19:45
Wiślinka Most (n/ż)19:46
Sobieszewo Wyspa  19:48
Falowa (n/ż)19:49
Kanałowa (n/ż)19:50
Turystyczna (n/ż)19:52
Forsycji (n/ż)19:52
Pole Namiotowe (n/ż)19:53
Lazurowa19:54
Orlinki (n/ż)19:55
Kwiatowa19:56
Boguckiego (n/ż)19:57
Trałowa - Szkoła19:58
Kempingowa19:59
Węgorzowa20:00
Przystań
 
20:01
Świbnieńska I (n/ż)– 20:02
Świbnieńska II (n/ż)– 20:02
Uzdrowiskowa (n/ż)– 20:03
Świbnieńska III– 20:05
Przegalińska (n/ż)– 20:06
Przegalina– 20:07