Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   262   267   268   269   283   295   315   512   574   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Dni powszednie
Wały Piastowskie09:04
Dworzec Główny09:06
Brama Wyżynna09:08
Żabi Kruk09:10
Chmielna (n/ż)09:11
Akademia Muzyczna09:12
Brama Żuławska09:13
Mostek09:14
Miałki Szlak (n/ż)09:15
Węzeł Elbląska (n/ż)09:16
Błonia09:17
Tarcice09:18
Michałki (n/ż)09:20
Rafineria  09:21
Przejazdowo Dobrowo09:23
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)09:25
Przejazdowo Jesionowa09:26
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)09:27
Bogatka III (n/ż)09:28
Bogatka II09:30
Bogatka I (n/ż)09:31
Wiślinka Szkolna09:33
Wiślinka Piaskowa (n/ż)09:36
Wiślinka Most (n/ż)09:37
Sobieszewo Wyspa  09:39
Falowa (n/ż)09:40
Kanałowa (n/ż)09:41
Turystyczna (n/ż)09:43
Forsycji (n/ż)09:43
Pole Namiotowe (n/ż)09:44
Lazurowa09:45
Orlinki (n/ż)09:46
Kwiatowa09:47
Boguckiego (n/ż)09:48
Trałowa - Szkoła09:49
Kempingowa09:50
Węgorzowa09:51
Przystań
 
09:52
Świbnieńska I (n/ż)– 09:53
Świbnieńska II (n/ż)– 09:53
Uzdrowiskowa (n/ż)– 09:54
Świbnieńska III– 09:56
Przegalińska (n/ż)– 09:57
Przegalina– 09:58