Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   262   267   268   269   283   295   315   512   574   912   986   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Soboty, niedziele i święta
Wały Piastowskie13:14
Dworzec Główny13:16
Brama Wyżynna13:18
Żabi Kruk13:20
Chmielna (n/ż)13:21
Akademia Muzyczna13:22
Brama Żuławska13:23
Mostek13:24
Miałki Szlak (n/ż)13:25
Węzeł Elbląska (n/ż)13:26
Błonia13:27
Tarcice13:28
Michałki (n/ż)13:30
Rafineria  13:31
Przejazdowo Dobrowo13:33
Przejazdowo Sezonowa (n/ż)13:35
Przejazdowo Jesionowa13:36
Przejazdowo Łąkowa (n/ż)13:37
Bogatka III (n/ż)13:38
Bogatka II13:40
Bogatka I (n/ż)13:41
Wiślinka Szkolna13:43
Wiślinka Piaskowa (n/ż)13:45
Wiślinka Most (n/ż)13:46
Sobieszewo Wyspa  13:48
Falowa (n/ż)13:49
Kanałowa (n/ż)13:50
Turystyczna (n/ż)13:52
Forsycji (n/ż)13:52
Pole Namiotowe (n/ż)13:53
Lazurowa
 
13:54
Orlinki (n/ż)– 13:55
Kwiatowa– 13:56
Boguckiego (n/ż)– 13:57
Trałowa - Szkoła– 13:58
Kempingowa– 13:59
Węgorzowa– 14:00
Przystań– 14:01
Świbnieńska I (n/ż)– 14:02
Świbnieńska II (n/ż)– 14:02
Uzdrowiskowa (n/ż)– 14:03
Świbnieńska III– 14:05
Przegalińska (n/ż)– 14:06
Przegalina– 14:07