Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T8   100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   574   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę
Oliwa00:15
Obrońców Westerplatte00:16
Derdowskiego00:17
Tetmajera00:18
Bażyńskiego00:19
Uniwersytet00:20
Strzyża PKM00:22
Zajezdnia00:23
Zamenhofa00:24
Wojska Polskiego00:25
Galeria Bałtycka00:27
Klonowa00:28
Jaśkowa Dolina00:30
Miszewskiego00:32
Politechnika00:33
Opera Bałtycka00:35
Traugutta00:37
Uniwersytet Medyczny00:38
Chodowieckiego00:39
Brama Oliwska00:40
Dworzec Główny00:42
Brama Wyżynna00:44
Śródmieście SKM
 
00:46
Pohulanka– 00:48
Odrzańska– 00:49
Chałubińskiego– 00:51
Sikorskiego– 00:52
Cieszyńskiego– 00:54
Cebertowicza– 00:55
Wilanowska– 00:57
Przemyska– 00:58
Płocka– 00:59
Łostowice Świętokrzyska– 01:01