Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   63   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   269   283   295   315   512   606   622   658   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   
Soboty
Migowo21:19
Budapesztańska21:20
Warneńska21:22
Belgradzka21:24
Piekarnicza21:25
Siedlce21:29
Skrajna21:30
Zakopiańska21:31
Ciasna21:32
Paska21:33
Powstańców Warszawskich21:35
Hucisko21:37
Dworzec Główny21:39
Brama Oliwska21:41
Chodowieckiego21:42
Uniwersytet Medyczny21:43
Traugutta21:44
Opera Bałtycka21:46
Politechnika21:47
Miszewskiego21:48
Jaśkowa Dolina21:50
Klonowa21:51
Galeria Bałtycka21:53
Wojska Polskiego21:55
Zamenhofa21:56
Zajezdnia
 
21:57
Strzyża PKM– 21:58
Uniwersytet– 21:59
Bażyńskiego– 22:00
Tetmajera– 22:01
Derdowskiego– 22:02
Obrońców Westerplatte– 22:03
Oliwa– 22:04