Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   262   267   268   269   283   295   315   512   574   912   986   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Dni powszednie
Władysława IV17:09
Nowy Port Góreckiego17:10
Marynarki Polskiej17:12
Śnieżna17:13
Stadion Energa Gdańsk17:15
Mostostal17:16
Żaglowa - AmberExpo17:17
Swojska17:19
Węzeł Kliniczna17:20
Twarda17:21
Stocznia Północna17:22
Stocznia SKM17:24
Plac Solidarności17:26
Dworzec Główny17:28
Hucisko17:31
Powstańców Warszawskich
 
17:33
Paska– 17:34
Ciasna– 17:35
Zakopiańska– 17:36
Skrajna– 17:38
Siedlce– 17:40
Piekarnicza– 17:44
Belgradzka– 17:45
Warneńska– 17:47
Kolumba– 17:49
Brętowo PKM– 17:51