Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   262   267   268   269   283   295   315   512   574   606   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Dni powszednie
Władysława IV13:59
Nowy Port Góreckiego14:00
Marynarki Polskiej14:02
Śnieżna14:03
Stadion Energa Gdańsk14:05
Mostostal14:06
Żaglowa - AmberExpo14:07
Swojska14:09
Węzeł Kliniczna14:10
Twarda14:11
Stocznia Północna14:12
Stocznia SKM14:14
Plac Solidarności14:16
Dworzec Główny14:18
Hucisko14:21
Powstańców Warszawskich
 
14:23
Paska– 14:24
Ciasna– 14:25
Zakopiańska– 14:26
Skrajna– 14:28
Siedlce– 14:30
Piekarnicza– 14:34
Belgradzka– 14:35
Warneńska– 14:37
Kolumba– 14:39
Brętowo PKM– 14:41