Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   258   262   267   268   269   283   295   315   512   574   606   622   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Dni powszednie
Władysława IV06:09
Nowy Port Góreckiego06:10
Marynarki Polskiej06:12
Śnieżna06:13
Stadion Energa Gdańsk06:15
Mostostal06:16
Żaglowa - AmberExpo06:17
Swojska06:19
Węzeł Kliniczna06:20
Twarda06:21
Stocznia Północna06:22
Stocznia SKM06:24
Plac Solidarności06:26
Dworzec Główny06:28
Hucisko06:31
Powstańców Warszawskich
 
06:33
Paska– 06:34
Ciasna– 06:35
Zakopiańska– 06:36
Skrajna– 06:38
Siedlce– 06:40
Piekarnicza– 06:44
Belgradzka– 06:45
Warneńska– 06:47
Kolumba– 06:49
Brętowo PKM– 06:51