Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   63   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   269   283   295   315   512   606   622   658   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]    Nocne tramwaje »  [ N0   ]   
Soboty
Władysława IV07:27
Nowy Port Góreckiego07:28
Marynarki Polskiej07:30
Śnieżna07:31
Stadion Energa Gdańsk07:33
Mostostal07:34
Żaglowa - AmberExpo07:35
Swojska07:37
Węzeł Kliniczna07:38
Twarda07:39
Stocznia Północna07:40
Stocznia SKM07:42
Plac Solidarności07:43
Dworzec Główny07:45
Hucisko07:48
Powstańców Warszawskich
 
07:50
Paska– 07:51
Ciasna– 07:52
Zakopiańska– 07:53
Skrajna– 07:55
Siedlce– 07:57
Piekarnicza– 08:00
Belgradzka– 08:01
Warneńska– 08:03
Kolumba– 08:05
Brętowo PKM– 08:07