Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   262   267   268   269   283   295   315   512   574   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Niedziele i święta
Brętowo PKM13:46
Kolumba13:49
Warneńska13:51
Belgradzka13:53
Piekarnicza13:54
Siedlce13:58
Skrajna13:59
Zakopiańska14:00
Ciasna14:01
Paska14:02
Powstańców Warszawskich14:04
Hucisko14:07
Dworzec Główny14:10
Plac Solidarności14:12
Stocznia SKM14:14
Stocznia Północna14:16
Twarda14:17
Węzeł Kliniczna14:18
Swojska14:19
Żaglowa - AmberExpo
 
14:21
Mostostal– 14:22
Stadion Energa Gdańsk– 14:24
Śnieżna– 14:25
Marynarki Polskiej– 14:27
Plac Wolności– 14:28
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)– 14:29