Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T4   T8   100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   574   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Tramwaje 6
Niedziele i święta
Jelitkowo21:35
Helska21:37
Osiedle Wejhera21:38
Gospody21:39
Pomorska - Osiedle21:40
Subisława21:42
Opacka21:44
Oliwa21:46
Obrońców Westerplatte21:47
Derdowskiego21:48
Tetmajera21:49
Bażyńskiego21:50
Uniwersytet21:51
Strzyża PKM21:53
Zajezdnia21:54
Zamenhofa21:55
Wojska Polskiego21:56
Galeria Bałtycka21:58
Klonowa21:59
Jaśkowa Dolina22:01
Miszewskiego22:03
Politechnika22:04
Opera Bałtycka22:06
Traugutta22:08
Uniwersytet Medyczny22:09
Chodowieckiego22:10
Brama Oliwska22:11
Dworzec Główny22:13
Brama Wyżynna22:15
Śródmieście SKM
 
22:17
Pohulanka– 22:19
Odrzańska– 22:20
Chałubińskiego– 22:22
Sikorskiego– 22:23
Cieszyńskiego– 22:25
Cebertowicza– 22:26
Wilanowska– 22:28
Przemyska– 22:29
Płocka– 22:30
Łostowice Świętokrzyska– 22:32