Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   262   267   268   269   283   295   315   512   574   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Tramwaje 6
Dni powszednie
Łostowice Świętokrzyska08:16
Płocka08:18
Przemyska08:20
Wilanowska08:21
Cebertowicza08:23
Cieszyńskiego08:24
Sikorskiego08:26
Chałubińskiego08:28
Odrzańska08:30
Pohulanka08:31
Śródmieście SKM08:33
Brama Wyżynna08:35
Dworzec Główny08:37
Brama Oliwska08:39
Chodowieckiego08:40
Uniwersytet Medyczny08:41
Traugutta08:43
Opera Bałtycka08:45
Politechnika08:46
Miszewskiego08:47
Jaśkowa Dolina08:49
Klonowa08:51
Galeria Bałtycka08:53
Wojska Polskiego
 
08:55
Zamenhofa– 08:56
Zajezdnia– 08:57
Strzyża PKM– 08:58
Uniwersytet– 09:00
Bażyńskiego– 09:01
Tetmajera– 09:02
Derdowskiego– 09:03
Obrońców Westerplatte– 09:04
Oliwa– 09:06
Opacka– 09:08
Subisława– 09:10
Pomorska - Osiedle– 09:12
Osiedle Wejhera– 09:14
Helska– 09:15
Jelitkowo– 09:16