Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   262   267   268   269   283   295   315   512   574   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Tramwaje 6
Niedziele i święta
Łostowice Świętokrzyska18:32
Płocka18:34
Przemyska18:36
Wilanowska18:37
Cebertowicza18:39
Cieszyńskiego18:40
Sikorskiego18:42
Chałubińskiego18:44
Odrzańska18:46
Pohulanka18:47
Śródmieście SKM18:49
Brama Wyżynna18:51
Dworzec Główny18:53
Brama Oliwska18:55
Chodowieckiego18:56
Uniwersytet Medyczny18:57
Traugutta18:58
Opera Bałtycka19:00
Politechnika19:01
Miszewskiego19:02
Jaśkowa Dolina19:04
Klonowa19:05
Galeria Bałtycka19:07
Wojska Polskiego
 
19:09
Zamenhofa– 19:10
Zajezdnia– 19:11
Strzyża PKM– 19:12
Uniwersytet– 19:14
Bażyńskiego– 19:15
Tetmajera– 19:16
Derdowskiego– 19:17
Obrońców Westerplatte– 19:18
Oliwa– 19:20
Opacka– 19:22
Subisława– 19:24
Pomorska - Osiedle– 19:26
Osiedle Wejhera– 19:28
Helska– 19:29
Jelitkowo– 19:30