Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T2   T8   100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   574   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Tramwaje 4
Dni powszednie - ferie i wakacje
Łostowice Świętokrzyska08:31
Płocka08:33
Przemyska08:35
Wilanowska08:36
Cebertowicza08:38
Cieszyńskiego08:39
Sikorskiego08:41
Chałubińskiego08:43
Odrzańska08:45
Pohulanka08:46
Węzeł Groddecka08:48
Urząd Miejski08:49
Dworzec PKS08:52
Brama Oliwska08:54
Chodowieckiego08:55
Uniwersytet Medyczny08:56
Traugutta08:58
Opera Bałtycka09:00
Wyspiańskiego09:03
Reja09:04
Mickiewicza09:06
Plac Komorowskiego09:08
Legionów09:10
Bajana09:11
Żwirki i Wigury09:12
Jana Pawła II09:13
Startowa09:14
Zaspa09:15
Kołobrzeska09:16
Bora Komorowskiego09:18
Czerwony Dwór09:20
Piastowska
 
09:21
Pomorska– 09:23
Osiedle Wejhera– 09:24
Helska– 09:25
Jelitkowo– 09:26