Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   63   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   269   283   295   315   512   606   622   658   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   
Tramwaje 4
Dni powszednie - okres nauki szkolnej
Łostowice Świętokrzyska13:59
Płocka14:01
Przemyska14:03
Wilanowska14:04
Cebertowicza14:06
Cieszyńskiego14:07
Sikorskiego14:09
Chałubińskiego14:11
Odrzańska14:13
Pohulanka14:14
Węzeł Groddecka14:16
Urząd Miejski14:17
Dworzec PKS14:20
Brama Oliwska14:22
Chodowieckiego14:23
Uniwersytet Medyczny14:24
Traugutta14:26
Opera Bałtycka14:28
Wyspiańskiego14:31
Reja14:32
Mickiewicza14:34
Plac Komorowskiego14:36
Legionów14:38
Bajana14:39
Żwirki i Wigury14:40
Jana Pawła II14:41
Startowa14:42
Zaspa14:43
Kołobrzeska14:44
Bora Komorowskiego14:46
Czerwony Dwór14:48
Piastowska
 
14:49
Pomorska– 14:51
Osiedle Wejhera– 14:52
Helska– 14:53
Jelitkowo– 14:54