Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   315   512   574   606   622   658   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   
Tramwaje 4
Dni powszednie - okres nauki szkolnej
Łostowice Świętokrzyska12:31
Płocka12:33
Przemyska12:35
Wilanowska12:36
Cebertowicza12:38
Cieszyńskiego12:39
Sikorskiego12:41
Chałubińskiego12:43
Odrzańska12:45
Pohulanka12:46
Węzeł Groddecka12:48
Urząd Miejski12:49
Dworzec PKS12:52
Brama Oliwska12:54
Chodowieckiego12:55
Uniwersytet Medyczny12:56
Traugutta12:58
Opera Bałtycka13:00
Wyspiańskiego13:03
Reja13:04
Mickiewicza13:06
Plac Komorowskiego13:08
Legionów13:10
Bajana13:11
Żwirki i Wigury13:12
Jana Pawła II13:13
Startowa13:14
Zaspa13:15
Kołobrzeska13:16
Bora Komorowskiego13:18
Czerwony Dwór13:20
Piastowska
 
13:21
Pomorska– 13:23
Osiedle Wejhera– 13:24
Helska– 13:25
Jelitkowo– 13:26