Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   315   512   574   606   622   658   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   
Tramwaje 4
Dni powszednie - okres nauki szkolnej
Łostowice Świętokrzyska10:11
Płocka10:13
Przemyska10:15
Wilanowska10:16
Cebertowicza10:18
Cieszyńskiego10:19
Sikorskiego10:21
Chałubińskiego10:23
Odrzańska10:25
Pohulanka10:26
Węzeł Groddecka10:28
Urząd Miejski10:29
Dworzec PKS10:32
Brama Oliwska10:34
Chodowieckiego10:35
Uniwersytet Medyczny10:36
Traugutta10:38
Opera Bałtycka10:40
Wyspiańskiego10:43
Reja10:44
Mickiewicza10:46
Plac Komorowskiego10:48
Legionów10:50
Bajana10:51
Żwirki i Wigury10:52
Jana Pawła II10:53
Startowa10:54
Zaspa10:55
Kołobrzeska10:56
Bora Komorowskiego10:58
Czerwony Dwór11:00
Piastowska
 
11:01
Pomorska– 11:03
Osiedle Wejhera– 11:04
Helska– 11:05
Jelitkowo– 11:06