Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   63   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   269   283   295   315   512   606   622   658   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   
Tramwaje 4
Dni powszednie - okres nauki szkolnej
Łostowice Świętokrzyska09:11
Płocka09:13
Przemyska09:15
Wilanowska09:16
Cebertowicza09:18
Cieszyńskiego09:19
Sikorskiego09:21
Chałubińskiego09:23
Odrzańska09:25
Pohulanka09:26
Węzeł Groddecka09:28
Urząd Miejski09:29
Dworzec PKS09:32
Brama Oliwska09:34
Chodowieckiego09:35
Uniwersytet Medyczny09:36
Traugutta09:38
Opera Bałtycka09:40
Wyspiańskiego09:43
Reja09:44
Mickiewicza09:46
Plac Komorowskiego09:48
Legionów09:50
Bajana09:51
Żwirki i Wigury09:52
Jana Pawła II09:53
Startowa09:54
Zaspa09:55
Kołobrzeska09:56
Bora Komorowskiego09:58
Czerwony Dwór10:00
Piastowska
 
10:01
Pomorska– 10:03
Osiedle Wejhera– 10:04
Helska– 10:05
Jelitkowo– 10:06