Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   262   267   268   269   283   295   315   512   574   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Tramwaje 4
Dni powszednie - okres nauki szkolnej
Jelitkowo09:52
Helska09:54
Osiedle Wejhera09:56
Pomorska09:57
Piastowska09:58
Czerwony Dwór10:00
Bora Komorowskiego10:01
Kołobrzeska10:02
Zaspa10:04
Startowa10:05
Jana Pawła II10:06
Żwirki i Wigury10:07
Bajana10:08
Legionów10:10
Plac Komorowskiego10:11
Mickiewicza10:13
Reja10:14
Wyspiańskiego10:16
Opera Bałtycka10:19
Traugutta10:21
Uniwersytet Medyczny10:22
Chodowieckiego10:23
Brama Oliwska10:24
Dworzec PKS10:26
Nowe Ogrody10:27
Węzeł Groddecka10:29
Pohulanka10:31
Odrzańska10:32
Chałubińskiego10:34
Sikorskiego10:35
Cieszyńskiego10:37
Cebertowicza10:38
Wilanowska
 
10:40
Przemyska– 10:41
Płocka– 10:42
Łostowice Świętokrzyska– 10:44