Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ 100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   161   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   255   256   262   267   268   269   283   295   315   512   574   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Tramwaje 4
Dni powszednie - okres nauki szkolnej
Jelitkowo13:54
Helska13:56
Osiedle Wejhera13:58
Pomorska13:59
Piastowska14:00
Czerwony Dwór14:02
Bora Komorowskiego14:03
Kołobrzeska14:04
Zaspa14:06
Startowa14:07
Jana Pawła II14:08
Żwirki i Wigury14:09
Bajana14:10
Legionów14:12
Plac Komorowskiego14:13
Mickiewicza14:15
Reja14:16
Wyspiańskiego14:18
Opera Bałtycka14:21
Traugutta14:23
Uniwersytet Medyczny14:24
Chodowieckiego14:25
Brama Oliwska14:26
Dworzec PKS14:28
Nowe Ogrody14:29
Węzeł Groddecka14:31
Pohulanka14:33
Odrzańska14:34
Chałubińskiego14:36
Sikorskiego14:37
Cieszyńskiego
 
14:39
Cebertowicza– 14:40
Wilanowska– 14:42
Przemyska– 14:43
Płocka– 14:44
Łostowice Świętokrzyska– 14:46